Rezervace

PILOXING Praha

PILOXING Černovice

Skupinové lekce v Praze

PRAHA

Skupinové lekce v Černovicích

ČERNOVICE

Pravidla pro rezervace:

  • Rezervaci lze bez poplatku zrušit nejpozději 6 hodin před začátkem lekce - osobně, telefonicky, přes WhatsApp nebo ON-LINE v rezervačním systému.

  • Za nevyužité a včas neodhlášené rezervace bude účtován storno poplatek v plné výši ceny rezervovaného tréninku, dle aktuálního ceníku. Storno poplatek bude splatný při Vaší další návštěvě.

  • Storno poplatek nebude účtován v případě zrušení lekce instruktorem. V takovém případě budou všichni s platnou rezervací včas informováni o zrušení lekce.

(Lekce budou probíhat pouze při minimálním počtu cvičících 8 osob.)

ROZPIS MyBeFIT: (V případě zájmu nás prosím kontaktujte, nebo si lekci rezervujte)

Rezervace lze provést těmito způsoby:

Osobně nebo přes WhatsApp

u instruktorů

Online v rezezvačích systémech a případně na facebooke.

A rezervace lekcí organizovaných přímo Sportcenterm YMCA, a Centrem Tance Praha, je potřeba provádět u přímo těchto v jejich rezervačních systémech.

V případě potřeby můžete využít telefonického kontaktu, nebo zaslat sms, nebo zaslet zprávu přes kontaktní formulář, nebo nás kontaktovat přes FB messenger.

Skupinové lekce můžeme, v případě zájmu alespoň 10 členných skupin, rozšířit mimo stanovený časový rozvrh v závislosti na volných kapacitách cvičebních prostor a časových možnostech instruktorů. V takovém případě nás můžete kontaktovat pro zorganizování lekcí.