LABYRINT

LABYRINT

Sháníte na Vaši akci zábavnou sportovně dovednostní disciplínu?  Máte děti a chtěli byste jim poskytnout jedinečný sportovní zážitek, při kterém musí zapojit i svoji hlavu, anebo si chcete užít vzájemné soupeření?

Služba "LABYRINT" je tedy pro Vás přesně to pravé.

 

Unikátní bludiště určené pro děti i dospělé je možné si užít venku nebo v interiéru, protože zážitek ušijeme přesně na míru Vašim potřebám.

Tato služba spočívá v tom, že přímo u Vás na určeném místě bude vytvořen LABYRINT a my organizačně zajistíme veškerý materiál, časomíru a průběžné vyhodnocování výsledků. Provedeme taky zaškolení všech účastníků tak, aby si LABYRINT mohli pořádně užít.

Zábavné bludiště spočívá v instalaci bludiště s využitím tyčí, kontrolních stojanů a elektronické časomíry, kdy je poskytován průběžně výsledkový servis. Účastníci mají k dispozici elektronické čipy a nákresy Labyrintu s tratěmi a kontrolními stanovišti, které se snaží absolvovat dle pokynů. 

VÝHODY REALIZACE NA KLÍČ

Cena je odvislá od času aktivace, počtu využitých elektronických čipů, místa instalace a nákladů na dopravu.

Příklad ceny pro Labyrint: 

Aktivace v Praze po dobu 1-2 hod, vnější instalace, počet do 15 osob.

Příprava na místě cca 1 až 1,5 hod, a sbalení Labyrintu cca 0,5 až 1 hod.

Cena za příklad 6970,- Kč


Každá konkrétní realizace je jiná a velmi individuální, a liší se na základě konkrétních požadavků a místních podmínek, proto je nutno si konkrétní podmínky realizace, vždy předem dohodnout. 

LABYRINT může být zorganizován v Praze a okolí i mimo Prahu. 

Ať už byste rádi ozvláštnili Vaši rodinnou oslavu nebo jinou akci pro děti, např ve škole a nebo třeba svatbu či Váš teambuilding, zkuste náš labyrint!


Než se uskuteční vlastní realizace, sejdeme se na úvodní konzultaci (lze i on-line), kde se ujasní všechny potřebné detaily. 

Pro dohodnutí termínu prosím pište na e-mail, nebo zanechte zprávu.

WhatsApp

PŘÍKLADY REALIZACE LABYRINTU

PŘÍKLADY REALIZACE LABYRINTU