On-line cvičení

MyBeFIT

Připojte se na naše On-line cvičení PILOXING® .

Stačí Vám k tomu chuť si s námi zacvičit, a nějaká ta technika jako je počítač, notebook, tablet nebo telefon s větší obrazovkou.

(Vše si můžete připojit například ještě k televizi.)

Platné termíny najdete v našem Rozvrhu

Pro registraci nám napište direct message (zprávu) na Instragram, nebo Facebook, nebo ne náš email.

Akce:

(V Období platnosti opatření v souvislosti s COVID-19 mají On-line lekce zdarma všechny OSVČ, které v tomto období nemohou z důvodu vyhlášených opatření vykonávat podnikatelskou činnost, a osoby, které se staly nezaměstnanými osobami z důvodu vyhlášených opatření v tomto období.)

Zájemci o tato cvičení se musí přihlásit buď na Facebooke zasláním zprávy v messengeru MyBeFIT, nebo na email info@mybefit.cz

Následně obdrží potřebné informace.

Zájemci uvedou vždy termín, nebo více termínů (datum a čas), na které se přihlašují. (Do emailu uvedou taky své jméno a příjmení)

Cena po dobu platnosti opatření v souvislosti s COVID-19:

  1. Pro majitele permanentek MyBeFIT na SSP nebo KO za poloviční cenu normální lekce (1 lekce z normální permanentky=2 lekce On-line).
  2. Pro majitele permanentek MyBeFIT na PBB u samostatné lekce On-line Cvičení PILOXING BootyBuilder je cena stejná jako jedna normální lekce (1 lekce z normální PBB permanentky=1 lekce on-line).
  3. Pro ty co nemají permanentky MyBeFIT cena za jednu on-line lekci SSP nebo KO je 80,-Kč.
  4. Pro samostatné lekce On-line Cvičení PILOXING BootyBuilder je cena 80,- Kč .
  5. Zapůjčení PowerBands na online lekci je nutno předme domluvit podle plánované účasti na on-line lekcích.

(Power Bands je možno také zakoupit v oficiálním e-shopu PILOXING, nebo koupit u instruktorů).

(Od 24.3.2020 v období platnosti opatření v souvislosti s COVID-19 je možno mít i Elektronickou permanentku MyBeFIT pro On-line cvičení, ze které se hradí naše lekce tak jako z normální permanentky MyBeFIT, u kterých se v současnosti evidují hodiny taky elektronicky Elektronickou permanentku bude možno dočerpat i v normálních lekcích po skončení platnosti uvedeného opatření).

Platba bankovním převodem QR kód

Jak se připojit k On-line cvičení

Po obdržení přístupových údajů k on-line cvičení je nutné se připojit k ke cvičení. Zde najdete rychého průvodce připojením.

(Po připojení si můžete si video obraz od instruktora "přešpendlit" (Nabídka nahoře v okně s videem pod třemi tečkami. "Pin Video"), obraz instruktora tak zůstane tím hlavním zobrazeným.)

Děkujeme Martinovi Jurkovi za zpracování obrazového materiálu.

ROZPIS MyBeFIT: (V případě zájmu nás prosím kontaktujte, nebo ze rovnou zaregistrujte)