FAQ

Časté otázky

Co je PILOXING® ?

Piloxing je cvičení které v sobě spojuje dvě zdánlivě neslučitelné věci – pilates a box. U verze PILOXING® SSP taky tanec, a u verze PILOXING® KNOCKOUT zase plyometrická cvičení. U cvičení PILOXING® BootyBuilder® se posilují zadní hyžďové partie těla. Cvičení zlepšuje tělesnou i psychickou kondici.

Piloxing je aerobní a silový trénink zároveň. U cvičení PILOXING se střídají silné energetické pohyby s těmi pomalejšími a kontrolovanými. U piloxingu tedy protahujete tělo, a zároveň spalujete tuky.

Piloxing kombinuje ladné pohyby s těmi rychlými a tvrdými. Zároveň se při piloxingu cvičí na rychlou a energickou hudbu, která dokáže každého nabudit do cvičení. Jako doplněk se používají zátěže na rukou – rukavice na piloxing. PILOXING® SSP se cvičí na boso, a využívá se i cvičební podložka, narozdíl od PILOXING® KNOCKOUT , kde je pro správné provedení plyometrických cvičení nutná sportovní obuv. Cvičení PILOXING® BootyBuilder® se cvičí v obuvi a využívá se cvičební podložka.

Cvičení PILOXING® - zpevní stehna a břicho. Při cvičeni piloxing se stává bříško plochým a pevným, zpevní se hyždě i stehna, a zlepší se držení těla. Také se cvičením PILOXING® zvýší síla a flexibilita těla.

Pro dosažení co nejlepšího účinku ze cvičení – tedy zformování postavy, zlepšení fyzické kondice a redukce váhy, je dobré cvičit piloxing minimálně dvakrát týdně. Výsledky se neprojeví ihned, ale asi po 2 až 3 měsících, (vždy je to u každého jednotlivce jiné) proto je potřeba cvičení po týdnu nevzdávat. Následně každý pozná sám na sobě, že se bude cítit lépe, jak po fyzické, tak po psychické stránce.

Jaké druhy cvičení se cvičí s MyBeFIT instruktory?

PILOXING® SSP

PILOXING® KNOCKOUT

PILOXING® BootyBuilder®

Kde najdu termíny a místa cvičení?

Termíny našich pravidelných cvičeni PILOXING® SSP, PILOXING® KNOCKOUT a PILOXING® BootyBuilder® si můžete najít, a registrovat se na ně, zde na webu v sekci Rezervace na cvičení - trénink, nebo na naší Facebookové stránce MyBeFIT.

Na On-line cvičení se provádí registrace zasláním žádosti na e-mail MyBeFIT, nebo přímé zprávy (DM) na Instagram @mybefit, nebo přímé zprávy zprávy (DM) na Facebook MyBeFIT

V současné době cvičíme:

PILOXING On-line - Internet

PILOXING v Plané nad Lužnicí - Sokolovna

PILOXING v Táboře - Tělocvična ul. Světlogorská

PILOXING v Táboře - Fitnes OC Slunce Tábor

PILOXING v Táboře - Tělocvična ZŠ Helsinská

PILOXING v Plané nad Lužnicí - Studio yoga v Sokolovně

PILOXING v Sezimově Ústí - (Připravujeme)

Co si vzít sevou nacvičení?

Pohodlné sportovní oblečení,

ručník,

cvičební podložku - při cvičení PILOXING® SSP a PILOXING® BootyBuilder®,

pití,

Piloxing rukavice pro SSP, KNOCKOUT (na začátku nejsou potřebné).

PILOXING® SSP se cvičí se na boso - obuv není potřeba.

PILOXING® Knockout se cvičí v obuvi - určitě si vemte sportovní atletickou obuv.

PILOXING® BootyBuilder® se cvičí ve sportovní obuvi a pouze s originálními PILOXING® BootyBuilder® (PBB) - POWER BANDS.

Je možné si zapůjčit PILOXING® rukavice přímo na lekci?

Rukavice se z hygienických důvodů nedoporučuje půjčovat. Jakmile je budete pro Vaše cvičení potřebovat, je možné si je koupit od instruktorů, nebo přímo v oficiálním e-shopu PILOXING®.

Na cvičení PILOXING® SSP a PILOXING® KNOCKOUT nenoste neoriginální "noname" rukavice!

Je možné si zapůjčit PILOXING® BootyBuilder® (PBB) - POWER BANDS přímo na lekci?

Ano omezený počet PILOXING® BootyBuilder® (PBB) - POWER BANDS včetně gripu je k dispozici k zapůjčení za úhradu přímo na cvičení.

Dopuručujeme si je koupit od instruktorů, nebo přímo v oficiálním e-shopu PILOXING.

Na cvičení se nepřipouští jiné varianty power bands!

Jak si mohu rezervovat cvičení - trénink?

Rezervace lze provést těmito způsoby:

1. Osobně u instruktorů

2. Telefonicky na (+420) 728-358-244 nebo (+420) 721-720-643

3. Online přes Facebookovou stránku MyBeFIT https://fb.com/book/MyBeFitCZE/

4. Online přes WhatsApp

Jaká jsou pravidla pro rezervace na cvičení?

  1. Rezervaci lze bez poplatku zrušit nejpozději 6 hodin před začátkem lekce - osobně, telefonicky nebo ON-LINE v rezervačním systému na Facebooke.
  2. Za nevyužité a včas neodhlášené rezervace bude účtován storno poplatek v plné výši ceny rezervovaného tréninku, dle aktuálního ceníku. Storno poplatek bude splatný při Vaší další návštěvě.
  3. Storno poplatek nebude účtován v případě zrušení lekce instruktorem. V takovém případě budou všichni s platnou rezervací včas informováni o zrušení lekce.

(Lekce budou probíhat při minimálním počtu cvičících 5 osob.)

Jak je možno uhradit vstup na cvičení?

Vstup na cvičení se hradí na místě jako jednotlivý vstup v hotovosti, nebo je možno zaplatit předem více lekcí formou permanentky v hodnotě 10, nebo 20 lekcí. Úhradu permanentek je možno provést v hotovosti, nebo úhradou tak na bankovní účet. (Po domluvě Je možno vystavit fakturu pro potřeby využití příspěvků od zaměstanvetelů např. FKSP, nebo příspěvků od zdravotních pojišťoven.)

Kolik stojí vstup na lekce?

Aktuální ceny za jednorázový vstup, permanentní vstup, a kreditní (dárkové) poukázky jsou zveřejněny v Ceníku.

Kdo předcvičuje na lekcích PILOXING® ?

Každou lekci (cvičení) předcvičují instruktoři certifikovaní Piloxing® Academy, LLC.

Tréninky - cvičení - PILOXING s Denisou

Tréninky - cvičení - PILOXING s Jirkou

Informace o instruktorech

Je možné si domluvit pravidelná cvičení pro vlastní skupinu cvičenců?

PILOXIN® využívají některé sportovní týmy jako fyzický a kondiční trénink. Proto, pokud má skupina (např. podniková skupina, sportovní tým, oddíl, sportovní tréninková skupina) zájem o skupinová cvičení, tréninky mimo termíny v plánovaném rozvrhu ve vlastních prostorech, je možné kontaktovat instruktory pro bližší informace a zorganizování takových tréninků a cvičení.